УКРАЇНА

17:24

23.05

Янукович раптом побачив, що українські дороги стали національною загрозою

Янукович раптом побачив, що українські дороги стали національною загрозою

0

Президент України Віктор Янукович вважає, що ситуація на автошляхах України стала сьогодні однією з головних загроз національній безпеці

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі глави держави, Янукович звернувся до українців з нагоди Дня офіційного відкриття оголошеного Генеральною Асамблеєю Організації Об´єднаних Націй Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху

«Крім непоправних людських трагедій, неспроможність навести лад на дорогах призводить до погіршення іміджу країни та значних матеріальних збитків. Так, за оцінками Світового банку, втрати української економіки від дорожньо-транспортних пригод щорічно сягають 5 млрд доларів. Ситуація на автошляхах України стала сьогодні однією з головних загроз національній безпеці», -йдеться у зверненні.

Янукович навів дані про смертність від ДТП. «Щороку в світі від дорожньо-транспортних пригод гинуть понад 1 млн 300 тис. осіб, отримують травми близько 50 мільйонів осіб. За оцінками міжнародних експертів з охорони здоров´я, у разі невжиття термінових заходів до 2020 року аварії на дорогах стануть головною причиною смертності у світі, випередивши серцево-судинні захворювання та СНІД.

Прикро, але за рівнем смертності від дорожньо-транспортних пригод Україна посідає п´яте місце в Європі. За офіційною статистикою, торік в аваріях загинуло 4 709, травмовано – 38 917 осіб. Кожен третій загиблий –молода людина віком до 29 років. Із глибоким сумом констатуємо, що за таких обставин ми фактично втрачаємо на дорогах основу економічного потенціалу держави», - наголосив Янукович.

«Інформую, що як Глава держави я вже доручив Кабінету Міністрів України вжити необхідних заходів задля організації відповідної роботи у поточному році та формулювання перспектив такої діяльності на період десятиріччя», - підкреслив Президент, та додав, що цю роботу треба розпочати вже сьогодні.

Фото: PHL

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus