УКРАЇНА

13:38

23.05

У КМДА переймаються через балкони на Хрещатику

У КМДА переймаються через балкони на Хрещатику

0

Голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець стурбований станом фасадів і захаращенням балконів будинків на вулиці Хрещатик

Як повідомляє прес-служба Бригинця, депутат вирішив з´ясувати, за чиїм дозволом і на якій підставі на фасадах будинків у центрі міста з´явилися вивіски іноземними мовами і реклама, а на балконах - тимчасові споруди і намети.

З проханням надати відповідну інформацію Бригинець звернувся до голови КМДА Олександра Попова.

«Останнім часом погіршився естетичний вигляд головної вулиці міста Києва - Хрещатика, в тому числі через розміщення на фасадах будинків вивісок іноземними мовами, на балконах - тимчасових споруд та наметів. Замість того, щоб розглядати місто, туристи постійно натикаються на рекламу. Така ситуація викликає численні справедливі негативні враження про місто у киян і гостей міста», - пояснив Бригінець.

У своєму зверненні депутат вимагає від Попова дати доручення відповідним службам вжити заходи для приведення фасадів будинків і балконів у належний стан, який не псував би історичне та культурне середовище столиці.

«Потрібно створити всі умови для того, щоб зробити Київ туристичним містом, а це означає - як можна більше розкрити його кращі сторони. Необхідно докласти максимум зусиль, щоб столиця України стала по справжньому цивілізованим містом, де не буде місця наметам і МАФам, встановленим на дахах магазинів, як це спостерігається сьогодні. Розумію, що неможливо зробити все відразу, але починати треба, і розпочати потрібно з серця Києва, з головної вулиці - Хрещатика», - зазначив Бригинець.

Фото: PHL

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus