УКРАЇНА

05:28

26.05

Влада

Заступник мера Дніпропетровська зізнався у мільйонних заробітках

0

Перший заступник мера Дніпропетровська Ігор Циркін задекларував себе мільйонером. При цьому права рука градоначальника не може похвалитися ні власним житлом, ні наявністю транспортних засобів

Як передає Дніпропетровськ. Коментарі, згідно з декларацією про доходи Ігоря Циркіна, чиновник на утримання невизначеного в декларації рухомого і нерухомого майна у 2010 році витратив 32 000 грн, або по 2500 грн на місяць.

Крім цього, за оренду чогось, крім утримання невідомо чого, Циркін платить 43 000 грн на рік. За таку суму можна зняти, наприклад, квартиру без особливих претензій для сім´ї з чотирьох осіб у центральній частині міста. Не маючи ні власного житла, ні автотранспорту, на відсотки і дивіденди заступник мера Циркін отримав 4 800 000 грн за минулий рік. Разом з тим оренда якоїсь землі принесла заммера 16 500 грн за рік і «збагачує» чиновника на 1 500 грн на місяць. Це складає суму, що перевищує половину зарплати чиновника на місяць, тобто 2 800 грн.

Однак зарплата держслужбовця в сітці загальних доходів Циркіна складає суму, меншу в 1700 разів від загальної суми доходів Циркіна.

Джерело: «Дніпропетровськ.Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus