УКРАЇНА

07:36

27.04

Влада

Уряд хоче мінімізувати негативні наслідки вступу України в СОТ для АПК

0

Уряд України розробляє комплекс заходів з мінімізації негативного впливу на агропромисловий комплекс країни у зв’язку вступом у Світову організацію торгівлі (СОТ). Цю проблему розглядали на засіданні Координаційної ради з питань аграрної політики при Кабміні під головуванням віце-прем’єр-міністра України Івана Кириленка. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Кабміну.

За результатами засідання Іван Кириленко доручив Міністерству аграрної політики, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству фінансів розробити та подати на розгляд Кабміну свої пропозиції щодо принципів державної підтримки агропромислового комплексу з урахуванням вступу України у СОТ, зазначивши, що необхідний обсяг бюджетного фінансування галузі уже в 2005 році повинен становити 7,4 млрд. грн.

При цьому віце-прем’єр наголосив на необхідності вдосконалення системи державного субсидіювання сільського господарства. “Принципи державної підтримки повинні базуватися на мультиплікації коштів, які направляються в село. Кожна гривня з державного бюджету повинна дати сільгоспвиробникові 2-4 гривні додатково”, - підкреслив він.

Віце-прем’єр також доручив Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Міністерству аграрної політики та Міністерству юстиції розробити пропозиції щодо внесення змін у Бюджетний кодекс України у частині збільшення фінансування АПК місцевими бюджетами.

Кириленко наголосив також на необхідності розробки і прийняття єдиного закону щодо державної підтримки АПК на найближче десятиріччя з урахуванням наслідків вступу України у Світову організацію торгівлі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus