УКРАЇНА

16:42

20.05

Влада

Іммігранти з України допоможуть Шотландії?

0

Проблему значного скорочення населення Шотландія розв’язуватиме шляхом контрольованої імміграції з країн, які поки що залишаються поза Європейським союзом. Передусім це стосується України, Туреччини й Білорусі, повідомляє «Німецька хвиля».

За наступні 25 років п’ятимільйонне населення Шотландії, за даними Бюро національної статистики, скоротиться на 300 тисяч, якщо збережуться нинішні тенденції народжуваності і смертності. Згідно з нещодавнім дослідженням, за наступні 20 років британській автономії знадобиться 600 тисяч іноземців, щоб віковий баланс населення залишився на нинішньому рівні.

Щоб завадити проблемі депопуляції, перший міністр шотландського автономного уряду Джек МакКоннелл звернувся до Лондона з вимогою про спеціальні дозволи на працю для громадян України, Туреччини й Білорусі, що діятимуть лише в Шотландії.

На приплив робочої сили з нових країн-членів ЄС, які матимуть необмежене право на працю у Великобританії, шотландський уряд не покладає особливих надій, оскільки Шотландія традиційно непопулярна серед іммігрантів - лише 4 відсотки тих, хто приїздить до Великобританії, оселяються тут.

За неофіційними підрахунками на заробітки за кордон виїхало від 5 до 7 мільйонів українців

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus