УКРАЇНА

12:32

20.06

Влада

За підсумками засідання Ради глав урядів СНД підписано 28 документів

0

За підсумками засідання Ради глав урядів СНД підписано 28 документів про активізацію співробітництва в рамках Співдружності, повідомляє РІА «Новини».

Як повідомили РІА «Новини» у виконкомі СНД, на минулому засіданні, зокрема, схвалена «Угода про введення міжнародного сертифіката зважування вантажних транспортних засобів на територіях держав Співдружності», рішення про результати виконання фінансових зобов’язань держав СНД і про фінансування заходів, спрямованих на створення і розвиток об’єднаної системи протиповітряної оборони держав.

Рада глав урядів СНД також принципово схвалила внесені киргизькою стороною пропозиції щодо створення Резервного фонду з ліквідації наслідків катастроф природного і техногенного характеру. За словами міністра екології і надзвичайних ситуацій Киргизії Темирбека Акматалієва, створення спільного фонду «внесе вклад у боротьбу зі стихійними лихами як в організаційному, так і у фінансовому плані». Він також наголосив, що такий фонд може бути створений вже цього року на принципах пайової участі держав-учасників Співдружності.

Рішенням Ради були призначені перший заступник і заступники голови виконавчого комітету СНД. Від Республіки Білорусь першим заступником голови виконавчого комітету СНД виконавчим секретарем Співдружності Незалежних Держав призначений Дмитро Булахов, заступником голови виконавчого комітету СНД від Республіки Казахстан - Асан Кожаков, від Росії - Анатолій Головатов, від України - Володимир Федоров.

Також вирішено питання про термін і місце проведення наступного, чергового, засідання Ради глав урядів. Воно відбудеться 15 вересня в Астані, у переддень чергового засідання Ради глав держав СНД.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus