УКРАЇНА

14:31

24.05

Влада

На АМК почалося технічне переозброєння

0

Учора на ВАТ «Алчевский металургійний комбінат» (АМК, Луганська обл.) відбувся урочистий мітинг, присвячений офіційному початкові будівельно-монтажних робіт перших колон каркаса будинку цеху відділення безперервного розливання сталі (ВБРС). Таким чином, розпочато реалізацію першого етапу технічного переозброєння комбінату.

Про це сказано в прес-релізі, поширеному корпорацією Індустріальний союз Донбасу.

У прес-релізі скаузано, що підготовчі роботи з будівництва ВБРС почалися на АМК у жовтні 2003 року. В даний час на будівельному майданчику йде збирання баштового крану БК-1000 для здійснення монтажу будинку цеху ВБРС. Змонтовано і пущено до ладу бетонний завод.

«В останні дні на будівництві збільшилося завантаження землерийної й автотранспортної техніки - до 70%, робиться все можливе для її роботи в три зміни. Загальна кількість працюючих на будівельному майданчику збільшилася до 560 осіб. (проти 200 осіб у жовтні 2003 р.)», - сказано в повідомленні прес-служби.

У прес-релізі також сказано, що до кінця цього місяця АМК планує змонтувати 1000 тонн металоконструкцій.

За жовтень-березень 2003р. і половину квітня 2004р. на будівництві ВБРС освоєно 17 млн.грн., з них найбільша сума - 6,2 млн.грн. освоєна в березні. У квітні цього року запланировано до освоєння близько 10 млн.грн.

Як повідомлялося, у вересні 2003 року Корпорація «ІСД» разом з компанією Duferco почали докорінну реконструкцію комбінату. Договори про проведення реконструкції і постачання устаткування були підписані з австрійською компанією Voest Alpine.

На АМК планується встановити дві МНЛЗ потужністю 2,5 млн. тонн сталі на рік кожна. У рамках програми розвитку комбінату передбачається також установити нову доменну піч, кисневий блок, побудувати новий прокатний стан і провести глибоку реконструкцію існуючого прокатного стану 2800.

АМК - підприємство з повним металургійним циклом - є монополістом в Україні з виробництва товстого нержавіючого листа, сталі спеціального призначення, а також сталевого дробу. Його виробничі потужності дозволяють щорічно виплавляти близько 50 тис. тонн товстого нержавіючого листа завтовшки 5-20 мм, 20 тис. тонн сталевого двошарового листа (єдине виробництво в Україні), 30-35 тис. тон сталевого дробу (єдине виробництво в СНД).

Крім того, комбінат робить маломагнитні і титанові сталі, ливарний і передільний чавун, толстолистовой і сортовий прокат чорних металів.

У державній власності знаходиться 23,86%-ний пакет акцій ВАТ, ІСД володіє 32,12% акцій ВАТ, нерезидентам належать 42%, усі права на керування цими пакетами знаходяться в ІСД на довгостроковій основі.

Торік АМК збільшив виробництво чавуну на 11,8% у порівнянні з 2002 роком, до 2, 637 млн. тонн (8,9% українського ринку), прокату - на 9,3%, до 2, 78 млн. тонн (8,4%).

Корпорація «ІСД» є промисловим об’єднанням, яке є власником великих пакетів акцій провідних підприємств гірничо-металургійного комплексу України. «ІСД» здійснює проекти у вугільній і енергетичній сферах.

За підсумками 2003 року «ІСД» отримала валовий прибуток розміром 421 млн. грн. Оборот «ІСД» у 2003 році без дочірніх підприємств становив 9 325 млн. грн, що на 85% перевищує показник 2002 року (5 035 млн. грн.). Оподатковуваний прибуток за 2003 рік становив 361 млн., при цьому корпорація сплатила 108 млн. грн. податку на прибуток.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus