УКРАЇНА

04:29

21.05

Влада

Україна запропонувала країнам Чорноморського регіону створити аграрний торговельний союз

0

Україна запропонувала країнам Чорноморського регіону розглянути можливість створення аграрного торговельного союзу для оптимізації роботи на зовнішніх ринках. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Іван Кириленко в Києві на першій міжнародній конференції «Зерно Причорномор’я-2004», передає «АПК-Інформ».

За його словами, «надмірна конкуренція тільки шкодить, виснажуючи і природні, і людські ресурси».

Характеризуючи стан справ в аграрному секторі України, Кириленко, зокрема, зазначив, що в умовах глобальних змін клімату уряд уважно вивчає питання зменшення ризиків ведення сільського господарства і забезпечення стабільно високих урожаїв продовольчого зерна.

«Ми прагнемо стабільного нарощування виробництва, його інтенсифікації та впевненої присутності української продукції на ринках світу», - наголосив віце-прем’єр-міністр.

Кириленко наголосив на необхідності розширення міжнародного співробітництва в аграрному секторі і відзначив, що агропромисловий комплекс України має великий потенціал для виробництва екологічно чистого пального (біодизель) і високооктанових добавок до бензинів.

В Організацію Чорноморського Економічного співробітництва (ОЧЕС) входять 11 країн: Азербайджан, Албанія, Вірменія, Болгарія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Туреччина і Україна. Основними цілями організації є розвиток регіонального співробітництва в сфері економіки, транспорту, енергетики, освіти, туризму. З травня цього року країною-головою організації є Азербайджан.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus