УКРАЇНА

12:52

21.06

Влада

СДПУ(о) звинувачує «Нашу Україну» у спробі накинути країні авторитарний режим

0

Соціал-демократична партія України (об’єднана) покладає основну відповідальність за спробу загальмувати політичну реформу на фракцію «Нашої України» у Верховній Раді. Про це говориться у заяві СДПУ(О), яка є у розпорядженні «proUA».

“Ми розглядаємо дії «Нашої України» у Верховній Раді 8 квітня щодо блокування змін до Конституції як пряму зраду демократії”, - зазначається у ній.

СДПУ(о) вважає, що сьогодні навіть для далеких від політики людей має стати очевидними “лицемірство представників «Нашої України» та її залежність від групи ділків, які маніпулюють парламентаріями від цього угруповання у своїх небезкорисливих цілях”.

“Підтвердилася правота тих, хто казав, що за демократичною риторикою «Нашої України» приховується намагання накинути країні авторитарний режим на догоду інтересам декількох угруповань олігархічного бізнесу, що утримують це об’єднання” – говориться у заяві .

Із самого початку свого існування, йдеться у заяві, «Наша Україна» декларувала, що ставить за мету утвердити в Україні «демократичні цінності та моральну політику» і заявляла про необхідність внесення змін до Конституції України, запровадження пропорційних виборів, формування Кабінету Міністрів парламентською більшістю.

«Однак, коли довелося обирати між реформою політичної системи та міражем майже необмеженої особистої влади, «Наша Україна» без зайвих докорів сумління забула і про демократичні ідеали, і про мораль в політиці, і про всі інші свої благі наміри», - зазначено у заяві.

Об’єднані соціал-демократи впевнені, що незважаючи на опір «Нашої України», ще до президентських виборів зміни до Конституції будуть внесені, і закликають центристські та ліві фракції парламенту “у цей вирішальний для долі держави час максимально консолідуватися і зробити все належне для того, щоб імплементація конституційних змін відбулася якомога скоріше”.

“Вважаємо, що резерви для результативного голосування є цілком достатніми”, - підкреслюється у заяві.

СДПУ(о) розглядає співпрацю усіх центристських та лівих політичних сил як принципово важливий момент щодо запровадження змін до Конституції.

“Досягнута лівоцентристська згода торує шлях до переорієнтації вектору політичного розвитку України у напрямі формування соціальної держави і зміцнення демократичних тенденцій” – зазначено у заяві.

Об’єднані соціал-демократи вважають, що, якщо праві політичні сили “не схаменуться й не покладуть край своїм безвідповідальним спробам заблокувати політичні зміни, вони наразять себе на ризик остаточної дискредитації та політичної ізоляції”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus