УКРАЇНА

06:10

22.04

Влада

Генпрокуратура почала боротьбу з тяжкими злочинами у сфері торгівлі нерухомістю

0

Генеральна прокуратура України починає масштабну перевірку щодо дотримання закону під час операцій на вторинному ринку житла для виявлення і недопущення тяжких злочинів, пов’язаних із незаконним заволодінням житлом громадян. Як повідомили «proUA» в прес-службі Генеральної прокуратури, перевірку оголошено на виконання указу президента Леоніда Кучми від 7 квітня 2004 року.

Перевірка відбудеться в усіх регіонах України, а прокуратури діятимуть із залученням допомоги інших правоохоронних органів. Під час перевірки увага правоохоронців буде зосереджена на фактах реалізації житла та інших приміщень, в тому числі і побутових, власниками яких були соціально незахищені, недієздатні чи неспроможні внаслідок похилого віку самостійно реалізовувати свої права громадяни.

Сьогодні вже розслідуються факти продажу злочинцями за підробленим паспортом квартири жительки Києва Ч., яка перебувала на лікуванні в психіатричній лікарні, вивозу у Придністров’я одинокого сироти Соколовського з метою домогтися переоформлення на користь злочинців його двокімнатної квартири в Одесі. Не зупиняються злодії і перед вчиненням вбивств власників житла з метою приховування скоєних злочинів. Подібні злочини вже розслідуються правоохоронцями Києва, Одещини.

“Такі факти непоодинокі і всі вони вимагають невідкладного прокурорського втручання, а соціально незахищені громадяни – захисту держави”, – повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Для виконання завдання та вживання необхідних заходів реагування прокурори мають два місяці.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus