УКРАЇНА

14:36

24.05

Влада

Громадські організації Криму виступають на захист україномовних ЗМІ регіону

0

Громадські організації Криму звернулися до керівництва автономії із закликом звернути увагу на недостатнє фінансування україномовних видань півострова. Автори звернення зазначають, що Крим є поліетнічним та мультикультурним регіоном, для якого політична стабільність та міжнаціональна згода – головні фактори успішного розвитку і добробуту, а відтак надання переваги у фінансуванні ЗМІ за мовними ознаками є неприпустимим, передає ІМІ.

У зверненні говориться, що у той час, коли російськомовні та татаромовні видання не мають проблем із фінансуванням, єдина у Криму дитяча укрїномовна газета “Джерельце” не фінансується взагалі.

Автори звернення зазначають, що українське та кримське законодавство не створюють перешкод для фінансування україномовної дитячої газети на півострові, і тому автори, звертаючись до голови Верховної ради АРК Бориса Дейча та голови ради міністрів Сергія Куніцина, просять посприяти виправленню ситуації на ринку україномовних ЗМІ регіону.

Серед організацій, що підписали звернення, керівництво Загальнокримської „Просвіти” ім. Тараса Шевченка, Кримської асоціації вільних журналістів, Всеукраїнського культурно-інформаційного центру та інші.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus