УКРАЇНА

05:55

21.05

Влада

Соцпартія зробила належні висновки і піде на вибори президента самостійно

0

Соціалістична партія України буде самостійно брати участь у виборах президента. Про це ідеться у коментарі Олександра Мороза, поширеному за підсумками голосування за політреформу, повідомляє «Українська правда». «Минулий тиждень підтвердив лише одне – справжніх прибічників реформи системи влади набагато менше, ніж можна було сподіватися. Ми відчували це раніше, переконалися остаточно тепер», – сказав Мороз.

Соціалісти, за словами Мороза, зробили для себе висновок. «Під час президентської кампанії одним з провідних гасел для соціалістів, котрі вимушені йти в кампанію самостійно, залишиться те, в чому ми переконані достеменно: реформувати систему влади, поставити її під контроль народу», – сказав Мороз. Мороз сказав, що фракції «Наша Україна» та БЮТ не голосували за зміни до Конституції, «бо не хочуть ніяких змін» і «затягували розгляд виборчих законів». На думку Мороза, ці сили «хочуть сучасну авторитарну систему влади прибрати до своїх рук».

«І нехай нас не вводять в оману їхні слова про небезпеку «передачі влади в руки тих же кланів», про «реформу після виборів президента». Відкинемо навіть багато разів уживаний аргумент про доброго царя, – припустимо, що таке диво буває», – зазначив лідер СПУ. На його думку, ці аргументи «порожні». За словами Мороза, «ніяких гарантій приходу доброго царя (навіть при одному кандидатові від «трійки») не було і немає». Крім того, каже він, влада і зараз «знаходиться в руках кланів, найперше трьох «сімей": київської, донецької, дніпропетровської».

Також, за його словами «Змінити [Конституцію] потрібно до виборів президента. Варіанти є. Як це буде здійснюватись, ми ще і побачимо, і обміняємося думками», – додав Мороз.

Мороз також відкинув аргументи лідерів більшості, що в минулий четвер голосувався не той проект змін до Конституції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus