УКРАЇНА

16:37

24.05

Влада

Мінфін виступає за якнайшвидше законодавче врегулювання запровадження ПДВ-рахунків

0

Міністерство фінансів розраховує на якнайшвидше законодавче врегулювання запровадження спеціальних рахунків платників податку на додану вартість (ПДВ-рахунків). Про це повідомив заступник директора департаменту податкової і митної політики Мінфіну Юрій Карпов, передають «Українські Новини».

На думку Карпова, у випадку законодавчого врегулювання введення ПДВ-рахунків, будуть зняті всі питання, суперечки і судові позови, які наразі мають місце.

За його словами, якщо відповідний законопроект поданий у Верховну Раду як невідкладний, то парламент може розглянути його вже цього або наступного тижня.

Як повідомлялося, 9 квітня Президент Леонід Кучма вніс у парламент для розгляду в позачерговому порядку проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих поточних і окремих реєстраційних рахунків платників податку на додану вартість».

Законопроект передбачає також поетапне зменшення ставки ПДВ до 15%. Втрати бюджету від зменшення ставки передбачається покрити за рахунок підвищення ефективності адміністрування ПДВ, розширення бази оподатковування та впорядкування пільг.

Законопроект також визначає механізм автоматичного відшкодування ПДВ органами казначейства, запроваджує касовий метод обліку податкових зобов’язань і податкового кредиту, що базується на фактичному отриманні коштів від покупців за реалізовану продукцію або надані послуги.

Раніше Кучма визнав такими, що втратили силу, 2 своїх укази, відповідно до яких ПДВ-рахунки мали бути введені з 1 липня, а потім 1 квітня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus