УКРАЇНА

17:26

23.05

Влада

Ініційовано створення спілки захисту прав трудових мігрантів з України

0

Обласні осередки опозиційних партій на Львівщині виступили з ініціативою створення спілки захисту прав трудових мігрантів з України. Основний акцент робиться на виборчому праві заробітчан, повідомляє «Німецька хвиля».

За словами голови Львівського обласного осередку УРП ”Собор” Ростислава Новоженця, опозиція занепокоєна можливими фальсифікаціями під час президентських виборів, особливо якщо йтиметься про голоси заробітчан. За неофіційними підрахунками на заробітки за кордон виїхало від 5 до 7 мільйонів українців, а це близько 20% виборців. Більшість заробітчан – мешканці Західної України, які в основному є прихильниками української опозиції, а отже й голосуватимуть за її кандидата в президенти, вважає він.

Ростислав Новоженець переконаний, що за процесом голосування на виборчих дільницях за кордоном незалежного контролю не буде.

”Чинні міжнародні документи, які схвалила Україна, дають можливість українським громадянам за кордоном проголосувати. Інша справа, чи створять консульства і посольства умови для цього” – сказав він.

Новоженець додав, що більшість українців працюють за кордоном нелегально, а тому боятимуться приходити на виборчі дільниці. І нагадав, що угоду про легалізацію нелегальних мігрантів з України підписано лише з Португалією. На його думку, найбільше фальсифікацій з голосами українських виборців-заробітчан буде в Росії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus