УКРАЇНА

05:12

21.04

Влада

У жовтні у Києві з’явиться ще одна станція метро

0

у жовтнi цього року почне діяти нова станцiя київської пiдземки – «Сирецька», яка належить до Сирецько-Печерської лiнiї. За словами начальника Київського метрополiтену Миколи Шавловського, для збереження iнтервалiв у русi поїздiв на цiй лiнiї метро необхiдно купити ще чотири поїзди, тодi як у бюджетi мiста передбачено кошти на придбання лише одного. Про це повідомляє «Громадське радіо».

Сьогоднi у Києвi дiють три лiнiї метрополiтену, на яких розташовані 42 станцiї. «Сирецька» стане 43-ю станцiєю. Як повiдомив Шавловський, у столичному метрополiтенi щодня 500 вагонiв перевозять понад півтора мільйона пасажирiв.

Начальник метрополiтену також повiдомив, що в першому пiврiччi цього року буде підготовлена документацiя щодо виготовлення першого українського вагону для метрополiтену. Виробляти вагони має Київський завод з пiдготовки i ремонту рухомого складу.

За словами Миколи Шавловського, в першому пiврiччi будуть завершенi також роботи з оснащення всiх станцiй i вестибюлiв столичного метрополiтену пристроями для користування мобiльним зв’язком. Крiм того, до 2005 року планується оснастити 600 вагонiв монiторами для розмiщення iнформацiї i реклами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus