УКРАЇНА

07:05

26.05

Влада

Посольство США координує голосування «Нашої України» у парламенті?

0

Петро Симоненко заявляє, що представники посольства США координують діяльність «Нашої України» у парламенті, зокрема щодо голосування за політреформу. Про це лідер КПУ заявив з трибуни парламенту в четвер, повідомляє «Українська правда».

Під час виступу Симоненко сказав, що США «реально загрожують» проведенню змін в Україні, і додав, що представники «політичного управління посольства США сидять на балконі Верховної Ради і контролюють «Нашу Україну», зокрема з голосування за політреформу.

Свій виступ лідер комуністів почав з обвинувачень «Нашої України» у зруйнуванні пам’ятника загиблим у Великій Вітчизняній війні в одному із сіл Івано-Франківської області, запитавши, яку після цього блок Ющенко хоче Україну.

Нагадавши слова Ющенка про те, що владу треба змінювати «чистими руками», Симоненко зазначив, що всі добре знають, «куди зникли 500 млн. гривень і хто знищив банк «Україна».

Лідер КПУ наголосив, що його сила ініціювала політреформу, щоб «обмежити владу олігархів». І додав, що «причини приєднання до неї різних сил різні», але він сподівається, що вони в першу чергу будуть керуватися думкою про можливості ліквідації погрози корумпованої та злочинної влади.

Виступ Симоненка супроводжувався свистом.

Після його виступу депутат від «Нашої України» Валерій Асадчев звернувся до КПУ з вимогою надати докази причетності блоку Ющенка до руйнування пам’ятника в Івано-Франківській області, а відповідаючи на репліку Симоненка про те, якою «НУ» бачить Україну, сказав, що «Наша Україна» бачить її «без Кучми і без Компашки».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus