УКРАЇНА

11:51

25.05

Влада

Бакай розказав за які гроші Кучма лікувався в Баден-Бадені

0

На адресу глави парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка у відповідь на його депутатський запит надійшов лист від керівника Державного управління справами Ігоря Бакая, у якій відзначається, що «реабілітаційне лікування Президента України в Німеччині проводилося на запрошення клініки «Макс Грундиг», що взяла на себе всі витрати, пов’язані з перебуванням глави української держави за кордоном», повідомляє «Главред».

Як повідомив Томенко, у листі також зазначено, що перебування Кучми як глави держави за кордоном фінансувала іноземна юридична особа. Однак, як стверджує депутат, такі дії суперечать Законові «Про джерела фінансування органів державної влади», відповідно до якого діяльність Президента України фінансується винятково за рахунок засобів Державного бюджету України. «Одержання ж посадовою особою будь-яких, не передбачених законом пільг, переваг, подарунків і т.п. набуває ознак корупційних дій відповідно до Закону «Про боротьбу з корупцією», - зазначив він.

Томенко також нагадує, що відповідну статтю витрат «перебування глави держави за кордоном» має і Державний бюджет України.

«Якщо ж Бакай помилився у визначенні статусу Кучми на час його перебування в Німеччині, і він відвідував Баден-Баден як фізична особа, виникає питання про те, чи заплатив Президент із наданої йому «матеріальної допомоги» прибутковий податок із громадян і чи задекларував її?», - наголосив глава комітету.

З метою з’ясувати ці питання і проінформувати громадськість Томенко підготував відповідні звернення на адресу Адміністрації Президента України, а також Державної податкової адміністрації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus