УКРАЇНА

03:25

24.05

Влада

Екс-губернаторам та їхнім екс-заступникам потрібен соціальний захист

0

Кабмін пропонує Верховній Раді надати додаткові правові гарантії та соціальний захист колишнім керівникам місцевих державних адміністрацій та їх заступникам, звільненим з незалежних від них причин (завершення терміну повноважень або призначення нового керівника), повідомляють «Українські Новини».

Про це сказано в законопроекті «Про внесення доповнень до статей 9 і 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», внесеному Кабміном на затвердження в Раду.

Зокрема, Кабмін пропонує гарантувати таким чиновникам надання попередньої або рівноцінної роботи (посади).

Якщо немає можливості надати їм відповідну роботу, Кабмін пропонує зберегти за ними на період працевлаштування середньомісячну зарплату на термін до 6 місяців за умови, що вони обіймали посаду керівників або заступників керівників держадміністрацій не менше ніж 3 роки.

Кабмін також пропонує зберегти право на призначення пенсії держслужбовця за чиновниками, звільненими менше ніж за 6 місяців до досягнення ними пенсійного віку, якщо за цей період вони не змогли влаштуватися на посаду держслужбовця.

Кабмін зазначає, що відповідні гарантії і соцзахист надано законодавством для керівництва місцевих рад, і пропонує зрівняти такі норми для службовців в органах місцевої виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Як повідомляло агентство, Президент Леонід Кучма Указом від 5 січня 2004 року «Про заходи з реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2004 рік» доручив Кабмінові розробити заходи для посилення соціального захисту державних службовців, зокрема у випадку їхнього звільнення з незалежних від них причин.

Кучма також доручив Кабмінові зрівняти зарплати державних чиновників і працівників місцевого самоврядування, усунувши розходження в зарплатах у відомствах і регіонах до травня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus