УКРАЇНА

13:33

23.05

Влада

Держава відрегулює ціни в гірничо-металургійному комплексі

0

Уряд створив міжвідомчу комісію з питань державної цінової політики в гірничо-металургійному комплексі. Вона буде визначати державну цінову політику і координувати діяльність органів виконавчої влади в цій сфері. Главою міжвідомчої комісії призначено першого віце-прем’єр-міністра, міністра фінансів Миколу Азарова. Про це повідомляє «Деловая Неделя».

До 1 вересня 2004 року комісія тимчасово має право запроваджувати механізм декларування цін, відповідно до якого виробники можуть змінювати ціни тільки після декларування такої зміни і реєстрації нового розміру ціни.

До складу комісії також увійшли віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв, міністр внутрішніх справ Микола Біоконь, міністр економіки та з питань європейської інтеграції Микола Деркач, міністр транспорту Георгій Кирпа, голова Антимонопольного комітету Олексій Костусєв, глава Державної податкової адміністрації Юрій Кравченко, міністр юстиції Олександр Лавринович, міністр промислової політики Олександр Неустроєв і перший заступник міністра фінансів Федір Ярошенко.

Нагадаємо, що на початку березня Кабмін підписав два меморандуми з підприємствами гірничо-металургійного комплексу про продаж 18% зробленої ними продукції на внутрішній ринок за цінами, що діяли станом на 1 січня 2004 року. Розпорядженням від 26 березня Кабмін затвердив розподіл 2,4 млн тонн металопродукції, які мають продаватися протягом року за фіксованими цінами. Однак 31 березня, Неустроєв повідомив, що уряд зіштовхується з проблемами під час реалізації розпорядження, яке закріпило домовленості уряду з металургами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus