УКРАЇНА

14:51

27.05

Влада

Антимонопольний комітет України хоче розширити свої повноваження

0

Антимонопольний комітет України просить дозволити йому штрафувати за порушення конкурентного законодавства, ґрунтуючись на моніторингу цін, а не тільки на основі прямих доказів, як це передбачено Законом «Про захист економічної конкуренції», повідомляють «Подробности».

Як повідомив в інтерв’ю перший заступник АМК Олександр Мельниченко, Комітет ініціює розширення своїх повноважень, щоб посилити контроль за дотриманням конкурентного законодавства. За словами представника Комітету, АМК сьогодні нерідко дуже складно знайти прямі докази порушень підприємців, які, домовившись між собою, завищують ціни на свою продукцію на деяких ринках, передусім, регіональних.

Мельниченко повідомив, що Кабінет Міністрів України ухвалив проект відповідних змін і направив їх на затвердження до парламенту. За його словами, профільний парламентський комітет з економічної політики планує розглянути проект змін 7 квітня 2004 року.

Законопроект «Про внесення змін до деяких законів України» зареєстровано у Парламенті 12 лютого ц.р. під номером 4578-1. Проект закону передбачає зміни до «Митного кодексу» (Дані митниці пропонується дозволити надавати АМК при розслідуванні порушень конкурентного законодавства) і в закон «Про захист економічної конкуренції» (в основному, уточнюються і розширюються терміни, використані в законі).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus