УКРАЇНА

12:58

20.05

Влада

Уряд переносить розгляд звіту про виконання бюджету-2003 – «Наша Україна» проти

0

Прем’єр-міністр Віктор Янукович і перший віце-прем’єр, міністр фінансів Микола Азаров просять відкласти розгляд звіту з виконання бюджету за 2003 рік з 8 квітня на період після 1 травня. Як повідомив у понеділок на погоджувальній раді керівників депутатських груп і фракцій голова Верховної Ради Володимир Литвин, відповідні листи надіслано до парламенту, повідомляє «ІНФА».

Крім того, уряд просить розглянути звіт з виконання бюджету за 3 місяці 2004 року через 35 днів після розгляду звіту з виконання бюджету за минулий рік. Литвин наголосив, що в листі, який надіслав Микола Азаров, зазначається, що він перебуває у відпустці до 16 квітня, а це також ускладнює підготовку звіту до розгляду.

Одночасно на погоджувальній раді керівників депутатських груп і фракцій «Наша Україна» вимагала внести до порядку денного поточного тижня низку законопроектів, які стосується внесення змін до бюджету на 2004 рік. Про це повідомив член фракції «Наша Україна» Віктор Пинзеник. На думку Пинзеника, бюджет на поточний рік є сфальсифікованим, тому необхідно внести відповідні зміни в цей документ.

У свою чергу голова бюджетного комітету Петро Порошенко наголосив, що уряд порушує домовленість з парламентом, відповідно до якої парламентсько-урядова робоча група мала опрацювати законопроекти, що стосуються внесення змін до бюджету, і до 5 квітня представити на розгляд Верховної Ради єдиний погоджений документ. Однак, за словами голови бюджетного комітету, представники уряду жодного разу не брали участі в засіданнях робочої групи. Порошенко вважає, що уряд блокує роботу цієї групи.

Зі свого боку голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що за цим питанням необхідно провести спільну парламентсько-урядову нараду, на якій виробити спільну позицію. За словами спікера, до цього часу профільний комітет, лідери депутатських груп і фракцій мають ще раз опрацювати дане питання для того, аби остаточно визначитися щодо питання внесення змін до бюджету.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus