УКРАЇНА

17:56

21.05

Влада

Блок Тимошенко може підтримати конституційні зміни

0

Блок Юлії Тимошенко може підтримати політичну реформу, у випадку досягнення певних домовленостей з лідером Соцпартії Олександром Морозом. Про це повідомив представник Блоку Юлії Тимошенко Анатолій Матвієнко в інтерв’ю «Німецькій хвилі» .

За словами Анатолія Матвієнка, через гострий дефіцит голосів напередодні схвалення змін до Конституції парламентська більшість опинилася у патовій ситуації. Від безвиході, на думку народного депутата, провладні сили нині обговорюють можливість вилучення з проекту політичної реформи кількох статей.

Матвієнко зазначив, що опозиційні депутати допускають можливість участі в голосуванні, якщо лідер соціалістів Олександр Мороз відмовиться від власних амбіцій і гарантуватиме свою підтримку на президентських виборах. Утім поки це питання перебуває в стадії обговорення, додав народний депутат.

Тим часом, за словами Матвієнка, прихильники реформи розраховують радше на власні сили й прагнуть обрати максимально прийнятну процедуру голосування, яку озвучив координатор парламентської більшості Степан Гавриш: затверджувати зміни до Конституції не постатейно, а в цілому іменними бюлетенями. Анатолій Матвієнко визнає, що такий спосіб голосування відкриває можливість персонального тиску на депутатів і, відповідно, забезпечить триста необхідних голосів.

У понеділок Верховна Рада розпочне розгляд процедури затвердження змін до Конституції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus