УКРАЇНА

15:16

22.05

Влада

Американська торговельна палата буде моніторити функціонування ПДВ-рахунків, якщо їй дозволять

0

Американська торговельна палата в Україні готова увійти до спільної робочої групи Кабінету міністрів України і Українського союзу промисловців і підприємців з моніторингу введення і функціонування ПДВ-рахунків. Про готовність до співпраці йдеться у листі президента Американської торговельної палати в Україні Хорхе Зукоскі, надісланому на адресу Міністерства фінансів України, повідомляє прес-служба Мінфіну.

Американська торговельна палата також висловила готовність долучитися до ініціативи Мінфіну щодо розробки законопроекту, яким регулюватимуться питання функціонування ПДВ-рахунків. Планується, що проект закону буде передано на розгляд Верховної Ради за два тижні. у розробці законпроекту беруть участь українські бізнес-асоціації.

Американська торговельна палата в Україні є неурядовою неприбутковою бізнесовою організацією, що виступає від імені членів палати перед українським та іншими урядами країн-партнерів України з питань торгівлі, комерції та економічних реформ загалом. На сьогодні Американська торговельна палата в Україні нараховує майже 400 компаній-членів і представляє більшість великих компаній з іноземними інвестиціями, що працюють в Україні. До складу організації входять не тільки американські та українські компанії, а також європейські, азіатські, південно-американські, російські організації та ін. Зокрема: AVON COSMETICS UKRAINE, Austrian Airlines, Baker&McKenzie, Credit Lyonnais Bank Ukraine, Kraft Foods Ukraina, Kyivstar GSM JSC, Mary Kay (Ukraine) Ltd, Microsoft, ProCredit Bank CJSC, Unitrade, Dnipro Hotel, KPMG, Coca Cola Beverages Ukraine Limited, Ernst&Young Ukraine LLC.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus