УКРАЇНА

04:06

28.05

Влада

Сорос висловить свої претензії до телеканала «1+1» його американському співвласникові

0

Американський фінансист Джордж Сорос має намір повідомити про свої претензії до українського телеканала «1+1» співвласникові каналу, американському підприємцеві Рональду Лаудеру. Про це Сорос заявив в інтерв’ю тижневикові «Зеркало недели».

Нагадаємо, Дж. Сорос звинувачує телеканал «1+1» у поширенні недостовірної інформації про нібито наявний зв’язок Сороса з російським бізнесменом Борисом Березовським.

Сорос наполягав на наданні йому ефірного часу на каналі для спростування цієї інформації, але, як повідомив він в інтерв’ю, такої можливості йому не надали.

Американський бізнесмен також повідомив, що фінансування через заснований ним Міжнародний фонд «Відродження» програм в Україні 2004 року не зміниться і становитиме $5 млн. Однак, додав Сорос, реально може бути витрачено більше.

Він також нагадав, що в Росії припинено діяльність Міжнародного фонду «Відродження» у його нинішньому вигляді.

«Але ми підтримуємо деякі програми і підтримуємо деякі організації, що працюють з цими програмами. Що стосується України і Молдови, то в цих державах наша діяльність буде представлена в колишньому масштабі», - наголосив Дж.Сорос.

Відповідаючи на питання стосовно майбутніх виборів президента в Україні, він зазначив: «Ситуація надто заплутана, і я не можу похвалитися, що добре розумію її. Можу сказати, що у випадку реалізації конституційної реформи президентські вибори можуть не мати такого великого значення».

За словами Сороса, перед Україною сьогодні постав той самий вибір, що і перед Росією кілька років тому. «Однак у вашої країни сьогодні кращі шанси, щоб стати відкритим суспільством. Або, принаймні, рухатися в цьому напрямку», - зауважив американський бізнесмен.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus