УКРАЇНА

00:21

21.05

Влада

Політреформа унеможливить узурпацію влади, впевнений Гавриш

0

Координатор парламентської більшості Степан Гавриш вважає, що конституційна реформа необхідна, оскільки Україна вичерпала ресурс президентсько-парламентської форми організації державного ладу. Про це він заявив у п’ятницю, 2 квітня, виступаючи на Всеукраїнському громадському форумі на підтримку конституційної реформи, повідомляє «Эксперт-Центр».

Гавриш вважає, що Україна показала сучасному світові свою готовність до формування нової моделі влади. На його думку, ця модель припускає не просте формування органів влади, вона вводить систему, яка не дозволяє будь-якій частині влади впливати шляхом тиску, узурпувати владу в інтересах будь-якої корпорації.

За словами лідера більшості, він не може визнати вдалої моделі пропорційної системи виборів народних депутатів. Водночас, зазначив він, «це активний крок з політичного структурування суспільства, з формування влади нового типу».

Гавриш також зазначив, що дискусія про внесення змін до Конституції «частково розколола нас усіх» у розумінні того, якою має бути Україна завтра.

«Зміни до Конституції передбачають нову владу», - сказав депутат, наголосивши, що «цей трансформаційний період» зобов’язує шукати нові інструменти для забезпечення національних пріоритетів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus