УКРАЇНА

06:51

26.05

Влада

Австрія хоче добувати газ на українському шельфі Чорного моря

0

Австрія зацікавлена спільно з Україною розробляти газові родовища в акваторії Чорного моря. Про це австрійська сторона повідомила під час українсько-австрійських переговорів, які відбулися 25-27 березня у Відні (Австрія) в рамках робочої зустрічі співголів українсько-австрійської комісії з питань торгово-економічних зв’язків. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції.

Йдеться зокрема про втілення спільних інвестиційних проектів за участю австрійського концерну OMV. Представники концерну зацікавилися співпрацею з Україною в нафтовій галузі і подали інформацію про діяльність компанії на світовому ринку. Учасники переговорів відзначили перспективною участь концерну OMV у спільних україно-австрійських інвестиційних проектах в нафтогазової галузі, зокрема, у реалізації проекту видобування вуглеводнів на українських газових родовищах, освоєння шельфових ділянок Чорного моря.

Під час зустрічі співголови українсько-австрійської комісії також обговорили виконання попередніх домовленостей, стан вирішення проблемних питань українсько-австрійського співробітництва. Австрійська сторона запропонувала провести наступне засідання комісії 6-8 листопада 2004 року у Зальцбургу (Австрія).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus