УКРАЇНА

17:41

25.05

Влада

Українська делегація на засіданні Комітету зі сталі ОЕСР висловила стурбованість ситуацією з Huta Czestochowa

0

Українська делегація на зустрічі у Парижі в середу в рамках Комітету зі сталі Організації економічного співробітництва та розвитку виступила із заявою, в якій висловила стурбованість дискримінацією корпорації «Індустріальний союз Донбасу» при приватизації польського метпідприємства Huta Czestochowa, повідомляє «UAtoday».

«Україна як держава, яка активно співробітничає з ОЕСР, серйозно стурбована фактом дискримінації української металургійної компанії - корпорації ІСД - у конкурсі з продажу польського державного сталепрокатного заводу Huta Czestochowa», - говориться в заяві української делегації.

При цьому нагадується, що міністерство державного майна Польщі надало ексклюзивне право ведення переговорів для придбання зазначеного польського підприємства компанії LNM Holdings N.V., незважаючи на те, що конкурсна комісія одноголосно визнала пропозицію ІСД найкращою. У заяві зазначається, що аргументація міндержмайна на захист свого дискримінаційного рішення суперечить правилам конкуренції як Євросоюзу, так і Польщі.

«Принципи створення рівних конкурентних умов для різних виробників, відсутність протекціонізму на державному рівні, боротьба з монополізмом, як відомо, є основними для ОЕСР. Тому делегація України розраховує на розуміння і підтримку з боку членів ОЕСР своєї обґрунтованої позиції», - резюмується в заяві делегації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus