УКРАЇНА

15:49

21.05

Влада

Тимошенко за рахунок бюджету погасила кредити «Укравтодора»

0

Керівник «Укравтодора» Вадим Гуржос заявляє про врегулювання Кабінетом Міністрів за рахунок коштів державного бюджету дострокового погашення зобов’язань з кредитів, привернутих компанією. Про це Гуржос повідомив журналістів на брифінгу.

«На сьогоднішній день всі ці питання позичальниками врегульовані і протягом найближчих 3 днів Україна повністю закриє питання, пов’язане з достроковим погашенням», - сказав він.

Він відзначив, що Кабмін ухвалив рішення про дострокове погашення зобов’язань пред’явлених «Укравтодору» і Україні банками-кредиторами.

Гуржос також відзначив, що частина зобов’язань вже виплачена і до кінця тижня Україна виплатить всю затребувану суму.

Глава «Укравтодора» сказав, що виплата зобов’язань йде за рахунок коштів передбачених держбюджетом на 2009 рік, зокрема передбачених на надання Кабміном гарантій під кредити.

Гуржос відмовився називати, яка саме сума буде виплачена достроково, пославшись на домовленість уряду з кредиторами.

Він тільки відзначив, що раніше Кабмін заявляв про надання «Укравтодору» гарантій під кредити на суму до 5 млрд. гривень і сказав, що сума, виділена на дострокове погашення значно менше цієї цифри.

Нагадаємо, Кабмін доручив Державному казначейству профінансувати 200 млн. гривень для погашення зобов’язань із кредитів, одержаних під гарантію Кабміну для розвитку мережі автодоріг загального користування.

Держбюджет-2009 передбачає виділення 12,4 млрд. гривень на будівництво, реконструкцію і утримання автомобільних доріг.

Також держбюджет-2009 передбачає виділення 2,5 млрд. гривень на погашення зобов’язань, узятих під гарантію Кабміну кредитів на будівництво автодоріг.

Всі вказані засоби парламент виділяє із спецфонду держбюджету.

За матеріалами «Українських новин»..

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus