УКРАЇНА

16:42

22.05

Влада

Росія заборонила ввозити івано-франківську яловичину

0

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії («Россільгоспнагляд») з 6 лютого ввела тимчасову заборону на ввезення до Росії яловичини івано-франківського м’ясокомбінату. Про це говориться в листі «Россільгоспнагляду» територіальним управлінням, передають «Українські новини».

Згідно повідомленню служби, заборона була введена у зв’язку з виявленням в продукції, що ввозилася з цього підприємства, перевищення радіоактивності за цезієм.

У разі надходження продукції, відвантаженої до 6 лютого, рішення про пропуск вантажів ухвалюється в звичайному режимі.

«Россільгоспнагляд» доручив управлінням забезпечити проведення перевірок наявності на підконтрольних ветеринарному нагляду об’єктах продукції, виготовленої на івано-франківському м’ясокомбінаті.

Територіальні управління «Россільгоспнагляду» проводять відбір проб для проведення лабораторних досліджень з виявлення заборонених і шкідливих речовин від кожної партії продукції, що поступає, відповідно до вказівки «Россільгоспнагляду».

Даним листом «Россільгоспнагляд» також заборонив ввезення до Росії м’яса з деяких підприємств Канади, США, Уругваю і Білорусі у зв’язку з виявленням в їх продукції заборонених і шкідливих речовин.

Нагадаємо, за підсумками 6 спільних інспекцій, проведених в 2006-2007 роках, дозволи на постачання продукції тваринництва до Росії були видані 28 українським підприємствам.

20 січня 2006 року була введена заборона на ввезення української продукції тваринництва до Росії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus