УКРАЇНА

08:54

20.06

Влада

Більш ніж на Україну, в Євросуд скаржаться на Туреччину, Росію, Румунію і Польщу

0

У 2008 році 57% позовів, що поступили до Європейського суду з прав людини, було подано проти чотирьох країн - Росії, Туреччини, Румунії і України. Про це йдеться в прес-релізі організації, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами голови Суду Жан-Поля Коста, інші 43% заявок було подано проти інших 43 країн-членів Ради Європи.

Найбільше число судових рішень було винесене по випадках порушення прав людини в Туреччині - 257. Друге місце зайняла Росія - 233 судових рішення за минулий рік, услід йдуть Румунія - 189 рішень, Польща - 129 рішень і Україна - 110 рішень.

Як відзначають у повідомленні, у 2008 році Суд виніс 1 543 судових вирока, що на 3% більше, ніж у 2007 році, і 30 163 рішення арбітражу, що на 11% більше, ніж у 2007 році.

В ході свого виступу у Страсбурзі голова Суду підкреслив, що в даний час суд розглядає близько 100 тис. справ, а їх число постійно зростає.

В той же час ЄСПЛ не може нескінченно збільшувати свій персонал і ресурси, не дивлячись на те, що зберігається необхідність надати Суду додаткові кошти в короткостроковій і середньостроковій перспективі, відзначив він.

У 2009 році Європейський суд з прав людини святкує 50-річчя з дня заснування. Ж.-П. Коста високо оцінив результати роботи організації і закликав країни Ради Європи підтвердити свою прихильність ідеалам прав людини і підтримку роботі Суду, а також задуматися разом із Судом про те, як адаптувати механізм захисту прав людини до викликів 21-го століття.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus