УКРАЇНА

08:47

22.05

Влада

Тимошенко введе 2% надбавку на реалізацію газу і нафтопродуктів

0

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ініціює введення 2-процентної надбавки на реалізацію нафтопродуктів і природного газу, яка надходитиме до стабілізаційного фонду для подальшого здешевлення вартості кредитів на впровадження енергозберігаючих технологій і використання альтернативних видів палива, передає УНІАН.

Таку ініціативу вона озвучила сьогодні на позачерговому засіданні уряду, на якому розглядаються інвестиційні проекти з енергозбереження і переходу на альтернативні види палива.

“Є така пропозиція, щоб ми ввели два відсотки надбавки на реалізацію традиційних джерел - мається на увазі, нафти та газу - для того, щоб ці два відсотки сформували прибуткову частину бюджету і використовувалися на зменшення відсотків по кредитах для всіх підприємств, які займатимуться таким видом діяльності, як виробництво альтернативних видів палива”, - сказала Тимошенко.

При цьому вона доручила Міністерству палива і енергетики спільно з академічними науковими інститутами розробити точну нормативну базу, яка регламентувала б види діяльності, пов’язані з підготовкою сировини і виробництвом на його основі альтернативних видів палива.

“Ми повинні точно виписати, кому надаватимуться пільгові кредити за рахунок такої надбавки. Крім того, я хочу попросити, щоб Міністерство фінансів, Міністерство економіки і Мінпаленерго підготували нам зміни в діючі закони або відповідний проект постанови уряду”, - додала прем’єр-міністр.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus