УКРАЇНА

20:41

20.05

Влада

Нацрада не дозволила каналу Черновецького транслювати у космосі

0

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 28 січня не задовольнила заяву ТРК «Київ» з проханням видати ліцензію на супутникове мовлення: розгляд відкладено до з’ясування обставин, повідомляє «Телекритика».

За інформацією видання, телерадіокомпанія «Київ» раніше мала ліцензію на супутник, однак загубила її – у лютому 2008 року Нацрада констатувала втрату чинності ліцензії на супутникове мовлення.

«Незважаючи на те, що компанія загубила ліцензію на супутникове мовлення, вона продовжує подавати через супутник сигнал на територію, зазначену в ліцензії. Зважаючи на ці обставини, Національна рада констатувала факт втрати ліцензії і вирішила звернутися до оператора зв’язку з вимогою припинення трансляції супутникового сигналу ТРК «Київ» протягом тижня», - йшлося тоді в повідомленні Нацради.

У зв’язку з цим фактом компанія подала заяву до Нацради з проханням знову видати ТРК «Київ» супутникову ліцензію. Однак, як встановила Нацрада під час перевірки компанії, ТРК «Київ» не виконала попереднє рішення Нацради щодо припинення мовлення через супутник, більше того, активно розвиває мережу поширення каналу – відтак, як висловився голова Нацради Віталій Шевченко, спочатку компанія має виконати попередні рішення, а потім претендувати на задоволення заяви.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus