УКРАЇНА

04:14

23.05

Влада

Нардепи вимагають звільнити Черновецького і порушити пачку кримінальних справ

0

Народні депутати від фракцій НУНС і БЮТ зажадали від прем’єр-міністра Юлії Тимошенко внести подання Президентові України на звільнення з посади глави Київської міськдержадміністрації Леоніда Черновецького. Від Віктора Ющенка депутати вимагають звільнити Черновецького «за систематичне порушення Конституції України і законів України».

Про це йдеться у відкритому зверненні депутатів Олександра Омельченка, Кирила Куликова, Володимира Ар’єва, Юрія Кармазіна (усі НУНС) і Володимира Бондаренка (БЮТ), опублікованого сьогодні в газеті «24».

Депутати вимагають від Генпрокурора Олександра Медведька порушити ряд кримінальних справ за фактами, на думку авторів звернення, що підпадають під статті 191, 358, 364, 365, 366 Кримінального кодексу.

Зокрема депутати вказують на «незаконні дії при створенні ЗАТ «Київенергохолдинг».

Також у зверненні йдеться про «незаконні дії посадовців ВАТ «АК «Київводоканал» при використанні бюджетних коштів у лютому-березні 2008 року в розмірі близько 40 млн. грн». За даними депутатів, гроші були передбачені на виплату зарплати, проте були «переведені на рахунок ТОВ-банкрута і використані на вибори».

Ще одна кримінальна справа, на думку депутатів, повинна бути порушена за «незаконні дії при відчуженні приміщень Департаменту експлуатації каналізаційного господарства за адресою м. Київ, вул. І. Кудрі, 7, внаслідок чого територіальна громада міста Києва втратила земельну ділянку площею 1,3 га».

За даними авторів звернення, на цій ділянці планується побудувати житловий комплекс ціною близько $800 млн. У той же час «ці гроші можна було використати для реконструкції Бортничівської станції аерації, для якої потрібно 500 млн. євро».

У зверненні також міститься вимога главі парламенту Володимиру Литвину доручити главі комітету ВР з питань місцевого самоврядування Олександру Омельченку розглянути на засіданні комітету питання про вищенаведені порушення законів Леонідом Черновецьким і більшістю Київської міськради. Після чого внести проект постанови про терміновий розгляд питання Верховною Радою.

Леонід Черновецький переміг на виборах мера Києва в березні 2006 року і позачергових виборах у травні 2008 року. З 2006 року в міськраді діє підтримуюча мера більшість.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus