УКРАЇНА

03:51

25.05

Влада

У Черновецького вибиватимуть комунальні борги з населення за допомогою професіоналів

0

Київська міська державна адміністрація вирішила стягати борги за житлово-комунальні послуги з городян-боржників, що проживають у будинках комунальної власності, із залученням колекторних компаній.

Про це йдеться у розпорядженні міськадміністрації, текст якого мають «Українські Новини».

Для вибору колекторних компаній на конкурсі міськадміністрація створила міську конкурсну комісію з 15 чоловік на чолі з першим заступником голови адміністрації Анатолієм Голубченком.

Адміністрація визначила, що конкурс проводиться тільки за наявності заборгованості населення за період, який перевищує передбачений договорами на надання житкомпослуг термін, але не менш як 6 місяців.

При виборі колекторної компанії комісія має намір враховувати вартість її послуг, кількість співробітників відповідної кваліфікації з погашення заборгованості, терміни надання послуг, наявність позитивного досвіду роботи.

Крім того, адміністрація доручила Головному управлінню житлового господарства розробити порядок застосування житлово-експлуатаційними організаціями (ЖЕКами) методів стягнення боргів за спожиті житкомпослуги.

Після розробки такого порядку міськадміністрація повинна його затвердити.

Як повідомлялося, у грудні 2007 року Київміськадміністрація вивчала можливість стягнення боргів за житкомпослуги з городян-боржників із залученням колекторних компаній.

За даними адміністрації, колекторні компанії в середньому вимагають за свою роботу 15-20% від суми стягнутих боргів.

Адміністрація вважає, що залучення колекторів до стягнення боргів є єдиним виходом для компаній-виробників житкомпослуг для отримання грошей з населення, щоб мати можливість розраховуватися за спожитий газ і енергію.

Колекторні технології - це бізнес зі стягнення боргів з фізичних осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus