УКРАЇНА

07:22

22.05

Влада

Минулого року порушено 258 справ проти податківців-хабарників

0

У 2008 році підрозділи ДПАУ по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби направили в судові органи 350 протоколів за фактами порушення вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією». Ще 94 протоколи було складено іншими правоохоронними органами, повідомляє ugmk.info

Суди ухвалили рішення про притягання до адміністративної відповідальності податківців-хабарників за 264 протоколами. З них 217 - за протоколами, складеними підрозділами ДПАУ. Причому, наголошується в повідомленні, керівництво Адміністрації добивається припинення державної служби осіб, викритих у хабарництві.

В цілому, в 2008 році кількість справ, порушених проти співробітників податкових органів за фактами службових злочинів, збільшилося на 6%, в порівнянні з 2007 роком (285 проти 241). З них 85% (258 справ) порушені за фактами хабарництва на основі матеріалів підрозділів ДПАУ по боротьбі з корупцією та інших правоохоронних органів.

В той же час, йдеться в повідомленні, особливу увагу минулого року підрозділами ДПАУ по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби було приділено регіонам. Зокрема, порушено майже в два рази більше кримінальних справ, ніж у 2007 році (24 проти 13). За результатами розгляду кримінальних справ, порушених регіональними підрозділами ДПАУ по боротьбі з корупцією, звинувачувальний вирок ухвалений 21 податківцю (у 2007 році - 17) в Криму, Волинській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Луганській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій областях і м. Києві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus