УКРАЇНА

01:24

22.05

Влада

Тимошенко відбирає у банку «Надра» 760 млн. грн. депозиту

0

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає за можливе збільшити об’єм коштів Державної іпотечної установи на 760 млн. грн. - до 1 млрд. грн., шляхом повернення депозитного внеску, зробленого організацією в банку «Надра».

Про це вона заявила сьогодні на нараді з представниками місцевої влади з питань підтримки реалізації інвестиційних проектів в будівельній галузі, передає УНІАН.

«Для цього (для збільшення об’ємів коштів ДІУ) потрібно, щоб ми, по суті справи, відмовилися від тієї операції, яка була проведена п’ять місяців тому, коли Державна установа віддала в банк «Надра» 760 млн. грн. під 9% річних», - сказала вона.

Тимошенко заявила, що уряд вживатиме всіх можливих заходів для того, щоб ці кошти повернулися до Державної іпотечної установи.

Нагадаємо, Державна іпотечна установа в Україні створена постановою Кабінету Міністрів 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ виступила держава в особі Кабміну.

Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, одержаних від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів - юридичних і фізичних осіб, резидентів і нерезидентів. Облігації ДІУ розміщує самостійно. Згідно з паперами видається 100-процентна державна гарантія.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus