УКРАЇНА

13:42

23.05

Влада

Закарпаття хоче взяти 55-мільйонний кредит на виплату зарплат та пенсій

0

Для виплати зарплат та пенсій Закарпаття змушене взяти позику у 55 млн. грн. За словами губернатора Закарпаття Олега Гаваші, цю суму доведеться взяти області в Держказнайчействі, аби профінансувати першочергові виплати за січень. Про це керівник області заявив 24 січня, повідомляє ZAXID.NET.

“Фінансисти підрахували, що на сьогодні для виплати першочергових видатків - зарплати, оплати енергоносіїв, на медикаменти, харчування в медичних і соціальних закладах тощо - необхідно до кінця цього місяця 110 мільйонів гривень. Навіть залучивши всі ресурси, матимемо щонайбільше половину від потреби. Отже, доведеться брати короткотермінову позику в Держказначействі, — зазначив голова облдержадміністрації. — У принципі, це нормальна практика, але ж сума величезна! Якщо за весь минулий рік всі бюджети області взяли позики на 19,8 мільйона, то за цієї ситуації лише на січень доведеться брати 55 млн. грн. Чи матиме таку суму казначейство? І головне, що буде далі? Адже досі уряд не подав постійного розпису державного бюджету, що не дає можливості планувати видатки не тільки державного, а і місцевого бюджету”.

«Цього місяця область мала отримати з Державного бюджету так звану дотацію вирівнювання (за рахунок неї в основному і проводиться фінансування захищених статей – ред.) у сумі понад 114 мільйонів гривень, однак на 23 січня надійшло лише 21,5 мільйона, тобто менше третини потреби», - пояснив голова ОДА.

Губернатор також повідомив, що область має проблеми з наповненням державного бюджету. За його словами, зібрано менше половини необхідних коштів, оскільки призупинили діяльність або працюють не на повну потужність основні бюджетоутворюючі підприємства регіону, значно зменшились відрахування з митниць.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus