УКРАЇНА

04:55

22.05

Влада

Ющенко запевнив МВФ, що Стельмах робить все, аби стабілізувати валютний ринок

0

Президент Віктор Ющенко запевняє місію МВФ в тому, що НБУ уживає заходів щодо стабілізації валютного ринку. Про це він заявив під час зустрічі з головою місії МВФ Джейлою Пазарбазіоглу, повідомили «proUA» у прес-службі Глави держави.

«Нацбанк підтримує достатню ліквідність банківської системи, забезпечення проведення валютних аукціонів, завершення діагностичного обстеження найбільших системних банків тощо. Діагностику решти банків буде завершено до кінця лютого поточного року»,- сказав Ющенко.

На переконання Президента, запорукою зазначених позитивних зрушень стало, зокрема, виконання Україною основних положень Меморандуму про економічну і фінансову політику.

Окрім того, зазначив Президент, уряд затвердив порядок участі держави у капіталізації банків, а правління НБУ – спеціальний порядок здійснення заходів щодо фінансового оздоровлення банків. Він підкреслив, що у Держбюджеті-2009 передбачено випуск ОВДП на 44 млрд. грн. для капіталізації банків.

Говорячи про труднощі, з якими зіткнулася Україна при подоланні негативних кризових явищ, Глава держави, зокрема, відзначив непрогнозований розвиток ситуації у переговорному процесі з російською стороною щодо поставок газу. Йдеться, за його словами, зокрема, про недотримання принципу симетричності ціни на газ і ставки транзиту; відсутність відповіді щодо ціни на опалення для населення та всіх інших споживачів; врахування в бюджеті України достатньо ресурсу для компенсації різниці в ціні та способів збалансування бюджету НАК «Нафтогаз».

«Гальмування економічних процесів створило серйозні проблеми з наповненням бюджету цього року», - констатував Президент.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus