УКРАЇНА

01:12

22.05

Влада

КВУ вважає, що криза зменшить кількість кандидатів у президенти

0

Економічна криза накладе свій відбиток на характер ведення президентських виборів. За оцінками Комітету виборців України, всі кандидати разом потратять на кампанію не більше 500 мільйонів доларів США. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова правління КВУ Ігор Попов, повідомляє прес-служба КВУ.

Через економію коштів лідери перегонів відмовляться від технології реєстрації великої кількості «технічних кандидатів». Відтак КВУ прогнозує, що у виборах візьмуть участь не більше 20 кандидатів, з яких не більше 10 зможуть отримати понад 1 відсоток голосів виборців.

В той же час, КВУ називає оптимальною суму 712 мільйонів гривень, закладену в держбюджет-2009 на організацію та проведення виборів Президента України. Однак, в умовах економічної кризи, зростаючої інфляції та загрози дефолту передбачених коштів може виявитися недостатньо, що позначиться на організації виборів та може призвести їх зриву, відзначив Попов.

Говорячи про можливу дату президентських виборів, Попов відзначив, що КВУ вважає найбільш ймовірними датам проведення виборів 27 грудня 2009 року або 17 січня 2010 року. Однак КВУ застерігає: оголошення виборів на 27 грудня 2009 року призведе до того, що підрахунок і встановлення підсумків голосування може тривати кілька днів, включно з новорічною ніччю, а підготовка до другого туру виборів буде проходити одночасно з святковими днями. Це може позначитися на якості організації виборчого процесу, наголошують у Комітеті.

Нагадаємо, розбіжності з датою виборів з’явились після того, як в 2004 році відбувся не передбачений в законодавстві третій тур президентських виборів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus