УКРАЇНА

07:56

24.04

Влада

СДПУ(о) розпочала виборчу кампанію у Києві?

0

Минулого тижня майже не поміченим пройшло призначення нового керівника “Київводоканалу” - Володимира Куратченка.

Власне сама подія на перший погляд не заслуговує особливої уваги – екс-віце-прем’єр, екс-губернатор, невдаха довиборів у Запоріжжі, якому нарешті знайшли не дуже складну, але доволі теплу посаду... Проте...

“Київводоканал” займається усією водою, яка є в столиці, – починаючи від питної з крана та артезіанських свердловин і закінчуючи каналізацією та очисними спорудами столиці.

До Куратченка протягом багатьох років “Київводоканалом” керував Олександр Попов – керівник ще старої формації, який журналістам міг запам’ятатися лише одним - він панічно боявся преси і особливо телекамер. Про фінансовий стан “Київводоканалу” говорити доволі складно, оскільки офіційних заяв з цього приводу протягом останніх років ніхто не робив. Єдине, про що відомо достеменно, це те, що водоканал має величезні борги. Хоча споживачі йому винні теж чимало.

Навіщо Олександр Омельченко замінив старого і перевіреного багатьма роками співпраці Олександра Попова на вельми далекого від себе та й від проблем водоканалу Володимира Куратченка сказати складно. Якихось реальних видимих причин, судячи з усього, немає, Попов просто став жертвою домовленостей вищого рівня.

При цьому важливо зазначити, що офіційно Володимир Куратченко є членом НДП і входить до політради цієї партії, однак його позиція з дуже багатьох кардинальних питань (ще з тих часів, коли він працював і демонстративно залишив Кабінет міністрів Пустовойтенка та на посаді Запорізького губернатора) була близькою до поглядів соціал-демократів. Окрім того, лобіював призначення Куратченка зовсім не Валерій Пустовойтенко.

В столичній адміністрації та Київраді багато хто почав говорити, що саме таким непрямим шляхом есдеки вирішили розпочати свою нову атаку на Київ. Посада керівника Київводоканалу при розумній pr-політиці може стати хорошим трампліном для балотування в мери або ж до початку приватизації водоканалу за одеським сценарієм.

Валерій Чопик

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus