УКРАЇНА

19:46

19.05

Гроші

Французькі компанії мають намір освоювати український ринок

0

 15 провідних французький компаній зацікавлені в розвитку своєї діяльності на українському ринку  

Про це «Коментарям» стало відомо з повідомлення Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Таку заяву зробив глава Держінвестпроекту Сергій Євтушенко сьогодні, після завершенню круглого столу, що проходив у Львові і в якому брали участь надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні Алан Ремі, керівник ЄБРР в Україні Шевки Аккюнер, мер Лювова Андрій Садовий.

«Львів вже неодноразово доводив, що є не тільки потужною культурною столицею, але й діловим центром. Цей факт також підтвердили результати рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України, який визначали близько 600 компаній-інвесторів. Так, за показниками ділової активності і клімату Львівщина займає перші місця», - зазначив Сергій Євтушенко. І додав, що для французьких компаній Львів є одним з найпривабливіших регіонів.
Глава Держінвестроекту також повідомив, що товарообіг між Україною і Францією становить близько 2 млрд євро, а за обсягами прямих інвестицій Франція знаходиться на 8-му місці в списку інвесторів України з 1,8 млрд дол. вкладених коштів.
«Рівень співпраці начебто і непоганий, однак потенціал для його нарощування є значно кращим. Ми наочно бачимо, як розвивається французький бізнес, наприклад у Польщі, та розуміємо, що хочемо подібним чином налагоджувати французько-українське співробітництво», - сказав Сергій Євтушенко.
За його словами, найбільші обсяги французьких інвестицій зосереджені у сфері фінансів і страхування. Однак чималі можливості для співробітництва існують у сфері роздрібної торгівлі та житлово-комунального господарства. У сфері ЖКГ французи можуть зробити значний внесок в модернізацію галузі, зокрема, будівництво доріг та розвиток енергетичного комплексу. «... Звичайно, ми розраховуємо на партнерство в будівництві концесійної дороги, де Франція займає провідну позицію в Європі, а також у сфері енергетики», - зазначив голова Держінвестпроекту.
Також Сергій Євтушенко повідомив, що найперспективнішим для Львова напрямком зміцнення його потенціалу є IT-сфера. «Зі свого боку Держінвестпроект всіляко допомагатиме розвивати цей потенціал, тому що велика кількість компаній - IT-лідерів на ринку України родом зі Львова. Вірю, що незабаром Львів зможе стати потужним центром IT-індустрії не тільки в Україні, але й у Європі», - резюмував Євтушенко.
Нагадаємо, Світовий банк пророкує Україні економічний підйом після нинішнього спаду. Як повідомлялося у «Коментарях», темпи зростання ВВП можуть становити 4,6% у наступному році, і 4,9% у 2016 році. Окремо додамо, що значну частку в цьому приросту може скласти нарощування іноземними компаніями інвестиційної діяльності в Україні.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus