УКРАЇНА

04:17

25.05

Гроші

В Азарова вважають, що Україна «не такий вже й пірат»

0

    Українська влада докладе всіх зусиль, щоб через півроку США переглянули статус України в списку порушників авторських прав

Про це заявив віце-прем´єр-міністр Костянтин Грищенко, коментуючи висновки Торгового представництва США (USTR), передає «УНІАН».

«Дієвий захист прав інтелектуальної власності в Україні стає все більш важливим фактором забезпечення сприятливих умов для розвитку в країні інноваційної економіки та розвитку вітчизняної галузі інформаційних технологій. Дане питання знаходиться під особистим контролем Президента України Віктора Януковича», - зауважив Грищенко.

За його словами, за цих умов в Україні з жалем сприйняли рішення Офісу торговельного представника США визначити нашу країну як одного з основних порушників прав інтелектуальної власності у світі в рамках так званого «Списку 301».

«Такий статус не відображає реального стану справ у цій сфері і не враховує зусиль української влади, спрямованих на вдосконалення законодавчої бази та практики правозастосування у питаннях інтелектуальної власності», - зазначив віце-прем´єр.

Грищенко зазначив, що в напрямку посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні ще необхідно досить багато зробити, і в цій справі влада розраховує на підтримку американських та інших іноземних партнерів.

«Сьогоднішнє рішення Офісу торговельного представника США не сприяє такому співробітництву. Попри це, український уряд продовжить докладати енергійні кроки щодо зміцнення поваги до прав інтелектуальної власності в нашій державі, і домагатиметься, щоб вже через 6 місяців, як це передбачено американським законодавством, статус України в рамках «Списку 301» був переглянутий», - зазначив він.

Віце-прем´єр підкреслив, що українська влада «залишається на позиції необхідності забезпечення ефективного захисту прав інтелектуальної власності в Україні, чого вимагають як наші міжнародні зобов´язання, так і усвідомлення позитивного впливу таких заходів на побудову конкурентоспроможної інноваційної економіки. Відповідну роботу український уряд продовжить у тісній взаємодії з усіма зацікавленими установами, організаціями і компаніями-правовласниками як усередині країни, так і за кордоном».

Як повідомляли «Коментарі», влада США назвали Україну головним порушником прав інтелектуальної власності. Про це йдеться у щорічному «Спеціальному звіті 301» Торгового представництва США (USTR). Слідом за Україною йде Алжир, Аргентина, Чилі, Китай, Індія, Індонезія, Пакистан, Росія і Таїланд.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus