УКРАЇНА

17:49

21.05

Гроші

У Росії ще не чули про прийняття України до МС

0

Заступник глави Мінекономрозвитку Російської Федерації Олексій Лихачов заявив, що остаточного рішення про наділення України статусом спостерігача у Митному союзі ще не прийнято

Про це пишуть «РИА Новости».

«Дійсно, українська сторона підготувала і направила нам проект меморандуму про присвоєння Україні статусу спостерігача при ЄЕК. У них є статус спостерігача при ЄврАзЕС, таким чином, вони запропонували нам розглянути можливість стати спостерігачем при ЄЕК. Цей документ ми дійсно отримали, і зараз тривають переговори і у двосторонньому форматі, і сьогодні на засіданні ради ЄЕК обговорювалося це питання - про подальші зусилля з підготовки цього меморандуму. Але від цього питання вирішеним не стає», - сказав Олексій Лихачов.

Відповідаючи на запитання, чи може меморандум бути підписаний вже в травні на президентському рівні, Лихачов зауважив, що «все можливо». Але поки, я вважаю, що на це питання однозначно відповісти складно», - додав заступник міністра.

Як повідомляли «Коментарі», прем´єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Митний союз погодився надати Україні статус спостерігача і відповідні документи будуть підписані наприкінці травня.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus