УКРАЇНА

06:03

25.05

Гроші

Дніпропетровська прокуратура зробила ремонт за рахунок будівельників

0

За облицювання гранітом фасаду і холу будівлі Дніпропетровської міської прокуратури будівельники недоотримали 122 тис. грн.

Про це «Дніпропетровськ. Коментарі» повідомив на прес-центрі Спілки журналістів бригадир будівельників Микола Шуйдін.

За словами Шуйдіна, його бригада впродовж 9 місяців проводила облицювання гранітом фасаду і холу будівлі Дніпропетровської міської прокуратури по вул. Наб. Леніна, 29. Офіційний договір з підрядником укладений не був, і в підсумку Шульгін недоотримав частину власної зарплати і не повернув власні гроші, які він вніс на купівлю відсутнього будівельного матеріалу з Житомира.

Як заявив бригадир будівельників, міський прокурор Віктор Ступа особисто просив їх працювати у 2-3 зміни, однак обумовленої на словах суми з його представником - Юрієм Гордієнком, Шуйдін так і не отримав.

Гордієнко, у свою чергу, також заперечує, що у його фірми, назву якої він не називає, був укладений договір підряду з держустановою, в якому проводилися ремонтні роботи.
Облицювальник, за його словами, звертався зі скаргами до КРУ, до обласної прокуратури, до Генпрокуратури, до Дніпропетровської ОДА, проте подальших розглядів даної справи не було.

Джерело: «Дніпропетровськ.Коментарі», «Агентство журналістських розслідувань»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus