УКРАЇНА

17:42

25.05

Гроші

Смертність на дорогах хочуть зменшити завдяки огородженням

0

Згідно Транспортної стратегії України на період до 2020 року передбачається побудувати в Україні не менше 5 тисяч км розподільчого та 10 тисяч км бокового огородження на автомобільних шляхах

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Міністерства інфраструктури, облаштування автомобільних доріг інженерно-технічними засобами безпеки – розподільчим та боковим огородженням сприяє покращенню безпеки дорожнього руху. Про це під час прес-конференції з представлення основних цілей Десятиліття дій з Безпеки дорожнього руху повідомив директор Департаменту безпеки Міністерства інфраструктури України Юрій Гержод.

«Щоб покращити безпеку на автомобільних шляхах сьогодні реалізовуються такі заходи безпеки як встановлення розподільчого та бокового огородження. Це зменшить і кількість, і тяжкість дорожньо-транспортних пригод», - підкреслив Юрій Гержод. Покращення облаштування автомобільних доріг передбачається проектом Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху, розробка якого затверджена Транспортною стратегією України на період до 2020 року. За словами Юрія Гержода, при цьому в Україні необхідно побудувати не менше 5 тис. км розподільчого та 10 тис. км бокового огородження. На національних дорогах Франції, як і в Україні, дозволена швидкість руху 90 км на годину, утім при наявності розподільчого огородження дозволена швидкість сягатиме 110 км на годину.

Відповідно до схваленої Концепції Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху передбачається вже до 2012 року зменшити кількість загиблих у ДТП на 25-30%.

Крім того, провідним напрямком Державної програми розвитку автомобільних доріг загального користування є ліквідація аварійно небезпечних ділянок на дорогах. «Щорічно таких ділянок ліквідується від 60 до 80», - зазначив директор Департаменту безпеки Міністерства інфраструктури.

Нагадаємо, як повідомляли раніше «Коментарі», Україна входить у п`ятірку лідерів серед загиблих внаслідок ДТП.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus