УКРАЇНА

17:28

23.05

Гроші

Волинський фермер став мільйонером на «віртуальному» зерні

0

Волинська фірма, купуючи «віртуальне» зерно, не сплатила 2,5 мільйона гривень податків

Податкова міліція на Волині викрила директора фірми, який ухилився від сплати 2,5 мільйона гривень податків. Щоб уникнути оподаткування, керівник підприємства відображав у податковій та бухгалтерській звітності безтоварні операції зі столичною фірмою, звітність якої згодом визнали недійсною.

Згідно з матеріалами кримінальної справи, волинська фірма перерахувала київському підприємству майже 15,5 мільйона гривень нібито за отримані транспортні послуги, зерно соняшника та зернові культури. Таким чином, оперуючи недостовірними даними про фінансово-господарську діяльність підприємства, її директор сформував фіктивний податковий кредит від свого столичного бізнес-партнера, ділова репутація якого була далеко не бездоганною. Це документально підтвердили співробітники волинської податкової міліції та домоглися визнання звітності столичного підприємства за період ділових контактів з волинською фірмою недійсною.

Керівник столичної фірми зізнався, що створив підприємство за винагороду на підставі неправдивих відомостей. При цьому, власним бізнесом не переймався, господарської діяльності не здійснював, офіційних паперів не підписував. Відсутність працівників та основних засобів у столичного бізнес-партнера стала додатковим аргументом для волинських правоохоронців.

Основних засобів не виявилося і у волинської фірми, однак у наявності були підроблені документи податкової та бухгалтерської звітності про сумнівні фінансові оборудки.

Нині слідчий відділ податкової міліції ДПА у Волинській області розслідує кримінальну справу відносно директора волинського підприємства за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах

Джерело: «VIP»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus