УКРАЇНА

03:09

24.05

Гроші

Київських колекторів найняли вибивати борги в Івано-Франківську

0

Комунальне підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» залучило для роботи з боржниками київське колекторське агентство «Фактор»

«Індивідуальна робота з кожним боржником, яку зазвичай проводять співробітники підприємства, як традиційний спосіб стягнення заборгованості, надзвичайно складна, оскільки вимагає особливого підходу до кожного боржника. Звичайний фахівець зі стягнення боргу не може персонально працювати з сотнями справ, а збільшення штату економічно не завжди виправдано. Тому керівництво «Івано-Франківськтеплокомуненерго» прийняло рішення застосувати нові технології роботи з боржниками - залучити колекторські агентства, які застосовують професійний похід до стягнення заборгованості», - йдеться в повідомленні підприємства.

Згідно з поширеною інформацією, «Івано-Франківськтеплокомуненерго» передало колекторському агентству «Фактор» 257 справ місцевих боржників, сума боргу яких перевищує 5 тис грн, на загальну суму 2522 тисячі грн.

Всього ж станом на 1 травня 2011 року споживачі Івано-Франківська заборгували підприємству за спожиті послуги близько 33 млн грн.

«Івано-Франківськтеплокомуненерго» - монополіст на ринку надання послуг населенню Івано-Франківська з теплопостачання і підігріву гарячої води, обслуговує 43 тис індивідуальних споживачів.

 

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus