УКРАЇНА

11:48

22.04

«Форум видавців» цього року пройде без участі російських колег

«Форум видавців» цього року пройде без участі російських колег

0

 Керівництво найбільшої книжкової ярмарки країни прийняло рішення бойкотувати видавців з Росії

Про це «Коментарям» повідомили організатори «Форуму видавців».

«Присутність російських видавців небажане, тому на ярмарку їх не буде. Крім того, українські книготорговці будуть попереджені про недоречність продажу книг російського походження. Якщо ж вони все-таки вирішать торгувати ними, то будуть зобов´язані наносити маркування на книги, згідно з постановою Львівської міськради. Наклейки для маркування забезпечить Форум», - заявили організатори заходу.
Також вони закликають купувати російські книги тільки в разі крайньої професійної необхідності.
«Ситуація, коли три чверті українського ринку - це книги, імпортовані з Росії, є нездоровою навіть для мирного часу. А зараз, коли залежність від російського імпорту стає небезпечним тягарем для України, ми повинні об´єднати зусилля і допомогти українським видавцям», - вважають організатори Форуму.
Зокрема, президент «Форуму видавців» Олександра Коваль зазначила, що сподівається на те, що ситуація в країні буде настільки стабільною, що ярмарок відбудеться. «Але в разі проведення Форуму, цей захід стане для нас найскладнішим з усіх проведених ярмарків. Тому я закликаю прийти і купувати українські книги. Це допоможе вітчизняним видавцям продовжити свою діяльність. Одночасно я прошу утриматися від псування російських книг і агресивності щодо їх продавців», - підкреслила Коваль.
Також вона закликала бути уважними й уникати провокацій.
Як повідомляли «Коментарі», до кінця літа на конкурс від Форуму видавців можна відправити прозу чи поезію про улюбленого вихованця. Кращі твори увійдуть в тематичний збірник.
 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus