УКРАЇНА

04:55

22.05

Стиль життя

Президент зобов’язав Азарова зайнятися дитячим оздоровленням

0

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України забезпечити своєчасну підготовку і здійснення заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей

Передусім це стосується дітей, які потребують особливої ​​соціальної уваги та підтримки, особливих умов для оздоровлення, повідомили «Коментарям» у прес-службі Глави держави.

Так, прем’єр-міністру Миколі Азарову доручено здійснити координацію робіт з оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення їх якісними харчовими продуктами і лікарськими засобами, здійснити державний санітарно-епідеміологічний нагляд у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Крім того, керівник Уряду, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, керівники обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій повинні вжити заходів щодо збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, поліпшення їхньої матеріально-технічної бази, кадрового забезпечення, а також гарантувати безпеку перебування дітей у закладах тощо.

Президент доручає виконавцям не допустити зменшення у порівнянні з літнім періодом 2012 року кількості дітей, охоплених оздоровленням та відпочинком, передусім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Згідно з дорученням Президента України, виконавці повинні забезпечити своєчасне і в необхідному обсязі фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, а також цільове використання бюджетних коштів, передбачених на ці цілі.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus