УКРАЇНА

15:54

21.05

Стиль життя

«Репортери без кордонів» чекають більше цензури і влади в ЗМІ

0

  Найбільшою проблемою для ЗМІ в Україні залишається безпека журналістів і безкарність злочинів проти свободи преси

Таку думку висловила представниця міжнародної правозахисної організації «Репортери без кордонів» Оксана Романюк, передає «Радіо Свобода». За її словами, покарання отримує лише кожен п´ятнадцятий випадок нападів на журналістів.

«Думаю, що в цьому році буде зростання цензури і закріплення позиції влади в медіа-просторі. Ми знаємо, що медіа-простір вже підконтрольний владі в більшості своїй, і в цьому році це буде цементування цих позицій», - зазначила Романюк.

Разом з тим «Репортери без кордонів» не очікують цього року зростання фізичних нападів на журналістів в Україні. Однак фахівці прогнозують зменшення медіа-плюралізму, зростання цензури й тиску шляхом використання інтернету (DDoS-атаки).

«Наприклад, нещодавно Президент приїздив у Черкаси, і було «вирубано» одночасно 3 місцеві інтернет-ресурси DDOS-атаками, також це інтернет-атаки на акаунти та поштові скриньки відомих журналістів», - зазначила представниця «Репортерів».

Зазначимо, за останній рік Україна опустилася в рейтінгу свободи преси «Репортерів без кордонів» на 10 позицій (з 116 на 126 місце). За даними правозахисників цієї організації, в тому ж 2012 було зафіксовано рекордну кількість порушень прав українських журналістів за останні 10 років.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus